Regeneracja filtra DPF Wrocław

Regeneracja filtra DPF Wrocław

Zregeneruj filtr cząstek stałych (DPF) w Wrocławiu zamiast zmieniać na inny lub usuwać!

Regeneracja DPF Wrocław

Masz problemy z filtrem DPF cząstek stałych lub katalizatorem?

Filtr DPF nie jednemu przysporzył już masę problemów. Na pewno zastanawiałeś się na czym polega regeneracja filtrów DPF, FAP i czy usuwanie DPF jest zgodne z prawem? Czyszczenie DPF to wciąż najlepsze wyjście z tej nerwowej sytuacji rozwiązanie na które możesz się zdecydować. W celu zapewnienia pełnej mocy auta, czyszczenie filtra lub użycie podobnych technologii musi zostać kolokwialnie mówiąc zrobione. Dzięki temu samochody osobowe z silnikiem diesel mogą wrócić na nasze polskie drogi. Usuwanie filtra jest najgorszym możliwymrozwiązaniem. Czyszczenie filtrów DPF przynosi znacznie większe korzyści.

– MASZ SZCZĘŚCIE, ŻE NA NAS TRAFIŁEŚ –

jesteśmy ze Skoczowa, ale sprawdzamy i skutecznie naprawiamy takie usterki w Wrocławiu.

Usługi regeneracji filtrów FAP DPF to nasza specjalność.

Jeśli Twój samochód stracił moc

NIE ZWLEKAJ – WYŚLIJ SWÓJ FILTR DPF

ZAPAMIĘTAJ

Zapchanego filtra cząstek stałych nie trzeba wymieniać na nowy, który kosztuje kilka tysięcy złoty, ani demontować jak twierdzi wielu specjalistów. Mechanicy twierdzą, że jeśli filtr cząstek stałych jest zapchany powinieneś go wymienić na nowy, który kosztuje kilka tysięcy złotych. To nieprawda!

Za usunięcie filtrów zostaniesz ukarany!

Wszelkie odnawianie polegające na wypalaniu zawartości filtra są nieskuteczne – ponieważ wypala się wyłącznie sadzę. Nie da się w żaden sposób spalić zalegającego tam popiołu.

Jedynym sprawdzonym oraz zgodnym z prawem, jak i również najtańszym sposobem naprawy zapchanego filtra, to jego regeneracja.

Naprawa filtrów DPF opiera się na oczyszczeniu filtra DPF FAP lub katalizatora z zalegającego w nim popiołu.

Czyszczenie filtra cząstek stałych FAP przeprowadzamy w specjalistycznym, najnowocześniejszym technologicznie urządzeniu FF Solution, produkcji Szwajcarskiej.

Zautomatyzowany proces kilkukrotnego płukania (w obu kierunkach) wodą o adekwatnie dobranej temperaturze i ciśnieniu, z dodanymi specjalnych biodegradowalnych środków chemicznych gwarantuje kompletne usunięcie zbędnych osadów PM10 oraz popiołu, pozostałości oleju i ceru i jest w 100% bezpieczny dla filtra oraz ekonomiczne.

Regenracja filtra cząstek stałych Wrocław

Monolit DPF pozostaje na swoim miejscu .

Nie rozcinamy oraz nie spawamy osłony filtra. Nie narażamy filtra na bezpośrednie działanie ekstremalnie wysokich temperatur.

Regeneracja z wykorzystaniem nietuzinkowej opatentowanej metody, przywraca w 98% parametry i właściwości nowego DPF.

Czyszczenie DPF możemy wykonać kompleksowo wraz z diagnostyką, demontażem i montażem filtra w pojeździe oraz ponownym programowaniem parametrów po regeneracji filtra.

Mimo tego, że jesteś z Wrocławia, wyślij nam do czyszczenia zdemontowany DPF.

W ciągu jednej doby zwrócimy zregenerowany, gotowy do zamontowania filtr DPF.

Regeneracja zapewnia całkowite usunięcie osadów PM10 oraz popiołu, resztek oleju i ceru z filtra DPF.

Nie usuwaj filtra cząstek stałych w swoim samochodzie!

Nie ryzykuj otrzymania wysokiej kary finansowej za usunięcie DPF!

Zadzwoń i umów się na wykonanie usługi lub wyślij do nas swój filtr DPF FAP cząstek stałych.

Przywrócimy Twój filtr cząstek stałych do życia !

Regenerujemy filtry DPF i FAP oraz katalizatory DOC i SCR z samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i maszyn wszystkich marek.

Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF FAP to usługa, którą świadczymy dla wszystkich samochodów takich marek jaknp.:

Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Lancia, Land Rover, Opel, Peugeot, Porsche, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, Volkswagen, Volvo

Jako autoryzowany serwis samochodowy w naszym budynku znajduje się warsztat samochodowy, gdzie naprawa samochodów, diagnostyka komputerowa, dynamiczna wymiana oleju, chip tuning, elektronika samochodowa, wymiana świec żarowych, sprawdzanie przebiegu liczników samochodowych czy naprawa układu wydechowego to dla nas nie problem.

Wrocław regeneracja?

Rozgryziemy Twój problem samochodowy. Auto będzie jeździć jak nowe! Nie jeździj w trybie awaryjny. Filtrem DPF od razu się zaopiekujemy, gdy dotrze do nas Twój DPF. 24 godziny na dobę!

  Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych.

  Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów Vw Audi Seat Skoda ul. Kolonia 19, 43-430 Skoczów, PL ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Regeneracja DPF Wrocław

  Jesteś z innego miasta? Sprawdź, w których miastach również można zregenerować DPF:

  [page-generator-pro-related-links limit=”2″]

  [page-generator-pro-related-links limit=”2″]

  Ostatnia aktualizacja

  Call Now Button