Regeneracja filtra DPF Poznań
Warning: Undefined variable $alt in /home/users/vagexp02/public_html/domains/dpf-expert.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-by-10web/site/site.php on line 519

Regeneracja filtra DPF Poznań

Zregeneruj filtr cząstek stałych (DPF) w Poznaniu zamiast wymieniać lub usuwać!

Regeneracja DPF Poznań

Masz kłopoty z filtrem DPF cząstek stałych lub katalizatorem?

Filtr DPF nie jednemu podniósł ciśnienie. Czy przypadkiem nie zastanawiasz się na czym polega regeneracja filtrów DPF, FAP i czy usuwanie DPF jest właściwe? Czyszczenie DPF to aktualnie najlepsze wyjście z sytuacji rozwiązanie na rynku. Dla zapewnienia pełnej sprawności samochodu, regeneracja filtra lub użycie podobnych technologii musi zostać wykonane. Dzięki temu samochody osobowe z dieselem mogą wrócić z powrotem na nasze polskie drogi. Usuwanie filtra nie jest wyjściem. Czyszczenie filtrów DPF przynosi znacznie lepsze korzyści.

– MASZ SZCZĘŚCIE, ŻE NA NAS TRAFIŁEŚ –

jesteśmy ze Skoczowa, ale diagnozujemy i skutecznie naprawiamy takie usterki w Poznaniu.

Usługi regeneracji filtrów FAP DPF to nasza specjalizacja.

Jeśli Twój samochód zaczął więcej palić

NIE ZWLEKAJ – WYŚLIJ NAM SWÓJ FILTR DPF

ZAPAMIĘTAJ

Zapchanego filtra cząstek stałych nie trzeba zmieniać na nowy, który kosztuje kilka tysięcy złoty, ani demontować jak twierdzi wielu ”specjalistów”. Twierdzą oni, że jeśli filtr cząstek stałych jest zapchany trzeba go zamienić na nowy, który kosztuje kilka tysięcy złotych. To nieprawda!

Usuwanie filtrów jest zakazane prawnie!

Wszystkie naprawy polegające na wypalaniu zawartości filtra są nieefektywne – ponieważ wypala się wyłącznie sadzę. Nie ma sposobu, żeby usunąć zalegającego tam popiołu.

Jedynym skutecznym oraz zgodnym z prawem, a także najtańszym sposobem naprawy zapchanego filtra, to jego regeneracja.

Naprawa filtrów DPF polega na oczyszczeniu filtra DPF FAP lub katalizatora z zalegającego w nim popiołu.

Czyszczenie filtra cząstek stałych FAP przeprowadzamy w specjalistycznym, najnowocześniejszym technologicznie urządzeniu FF Solution, wyprodukowanym w Szwajcarii.

Zautomatyzowany etap kilkukrotnego płukania (w obu kierunkach) wodą o stosownie dobranej temperaturze i ciśnieniu, z dodatkiem specjalnych biodegradowalnych środków chemicznych gwarantuje całkowite usunięcie zbędnych osadów PM10 oraz popiołu, resztek oleju i ceru i jest w 100% bezpieczny dla filtra oraz przyjazne środowisku.

Regenracja filtra cząstek stałych Poznań

Monolit DPF nie zmienia swojego położenia.

Nie przekrajamy oraz nie spawamy osłony filtra. Nie narażamyTwojego filtra na działanie drastycznie wysokich temperatur.

Naprawa z zastosowaniem nietuzinkowej opatentowanej techniki, reaktywuje w 98% parametry i właściwości nowego DPF.

Czyszczenie DPF możemy przeprowadzić kompleksowo wraz z diagnostyką, demontażem i montażem filtra wTwoim pojeździe oraz ponownym programowaniem jego parametrów po regeneracji filtra.

Mimo tego, że jesteś z Poznania, masz możliwość przesłania do czyszczenia zdemontowany DPF.

W ciągu jednej doby odeślemy zregenerowany, gotowy do zamontowania filtr DPF.

Regeneracja zapewnia kompletne usunięcie osadów PM10 oraz popiołu, resztek oleju i ceru z katalizatora.

Nie usuwaj filtra cząstek stałych w swoim samochodzie!

Nie narażaj się na ryzyko wysokiej kary finansowej za brak DPF!

Skontaktuj się z nami i umów się na wykonanie usługi lub wyślij do nas swój filtr DPF FAP cząstek stałych.

Przywrócimy sprawność Twojego filtra cząstek stałych!

Regenerujemy filtry DPF i FAP oraz katalizatory DOC i SCR z samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i maszyn wszystkich marek.

Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF FAP jest usługą, którą świadczymy dla wszystkich samochodów takich marek jak:

Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Lancia, Land Rover, Opel, Peugeot, Porsche, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, Volkswagen, Volvo

Jako autoryzowany serwis samochodowy posiadamy warsztat samochodowy, gdzie naprawa samochodów, diagnostyka komputerowa, dynamiczna wymiana oleju, chip tuning, elektronika samochodowa, wymiana świec żarowych, sprawdzanie przebiegu liczników samochodowych czy naprawa układu wydechowego to dla nas nie kłopot.

Poznań regeneracja?

Rozgryziemy każdy kłopot samochodowy. Auto będzie jeździć jak nowe! Nie poruszaj się w trybie awaryjny. Filtrem DPF od razu się zaopiekujemy, gdy dotrze Twój DPF. 24 godziny na dobę!

  Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych.

  Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów Vw Audi Seat Skoda ul. Kolonia 19, 43-430 Skoczów, PL ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Regeneracja DPF Poznań

  Poznań to nie Twoje miasto? Sprawdź, w których miastach również można zregenerować filtr cząsteczek stałych:

  [page-generator-pro-related-links limit=”2″]

  [page-generator-pro-related-links limit=”2″]

  Ostatnia aktualizacja

  Call Now Button