Regeneracja filtra DPF Kraków
Warning: Undefined variable $alt in /home/users/vagexp02/public_html/domains/dpf-expert.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-by-10web/site/site.php on line 519

Regeneracja filtra DPF Kraków

Zregeneruj filtr cząstek stałych (DPF) w Krakowie zamiast wymieniać lub usuwać!

Regeneracja DPF Kraków

Masz problemy z filtrem DPF cząstek stałych lub katalizatorem?

Filtr DPF nie jednemu przysporzył już masę problemów. Czy przypadkiem nie zastanawiałeś się na czym polega regeneracja filtrów DPF, FAP i czy usuwanie DPF jest dobre? Czyszczenie DPF to aktualnie najlepsze rozwiązanie na które możesz się zdecydować. Dla zapewnienia pełnej mocy auta, czyszczenie filtra lub użycie podobnych technologii musi zostać wykonane. Dzięki temu samochody osobowe z silnikiem diesel mogą wrócić na polskie drogi. Usuwanie filtra nie jest wyjściem. Czyszczenie filtrów DPF ma same zalety.

– DOBRZE, ŻE NA NAS TRAFIŁEŚ –

pochodzimy ze Skoczowa, ale diagnozujemy i skutecznie naprawiamy takie usterki w Krakowie.

Możemy się pochwalić, że usługi regeneracji filtrów FAP DPF to nasza specjalizacja.

Jeśli Twój samochód stracił moc

NIE CZEKAJ – WYŚLIJ NAM SWÓJ FILTR DPF

PAMIĘTAJ

Zapchanego filtra cząstek stałych nie musisz wymieniać na nówkę, który jest warty kilka tysięcy złoty, ani demontować jak twierdzi wielu “mechaników”. Twierdzą oni, że skoro filtr cząstek stałych jest zapchany musisz go wymienić na nowy, który kosztuje bardzo dużo. To kłamstwo!

Za usunięcie filtrów zostaniesz ukarany!

Wszelkie odnawianie polegające na wypalaniu zawartości filtra są bezowocne – ponieważ wypala się tylko sadzę. Nie ma sposobu, żeby usunąć zalegającego tam popiołu.

Jedynym sprawdzonym oraz zgodnym z prawem, a także najtańszą możliwością naprawy zapchanego filtra, jest jego regeneracja.

Naprawa filtrów DPF opiera się na oczyszczeniu filtra DPF FAP lub katalizatora z zalegającego w nim popiołu.

Czyszczenie filtra cząstek stałych FAP przeprowadzamy w specjalistycznym, najnowocześniejszym technologicznie urządzeniu FF Solution, wyprodukowanym w Szwajcarii.

Zautomatyzowany proces parokrotnego przepłukania (w obu kierunkach) wodą o adekwatnie dostosowanej temperaturze i ciśnieniu, z dodatkiem specjalnych biodegradowalnych środków chemicznych zapewnia kompletne usunięcie osadów PM10 oraz popiołu, pozostałości oleju i ceru i jest całkowicie bezpieczny dla filtra i dla środowiska.

Regenracja filtra cząstek stałych Kraków

Monolit DPF nie zmienia swojego położenia.

Nie rozcinamy oraz nie spawamy obudowy filtra. Nie narażamy filtra na bezpośrednie działanie ekstremalnie wysokich temperatur.

Regeneracja z zastosowaniem tej specjalnej opatentowanej technologii, reaktywuje w 98% parametry i właściwości nowego DPF.

Czyszczenie DPF możemy wykonać kompleksowo wraz z diagnostyką, demontażem i instalacją filtra wTwoim samochodzie oraz zaprogramowaniem jego parametrów po regeneracji filtra.

Mimo tego, że jesteś z Krakowa, wyślij nam do czyszczenia zdemontowany DPF.

W ciągu jednego dnia odeślemy zregenerowany, gotowy do montażu filtr DPF.

Regeneracja gwarantuje kompletne usunięcie osadów PM10 oraz popiołu, resztek oleju i ceru z katalizatora.

Nie usuwaj filtra cząstek stałych ze swojego samochodu!

Nie nadstawiaj karku na ryzyko wysokiej kary finansowej za usunięcie DPF!

Zadzwoń i zamów wykonanie usługi lub wyślij do nas swój filtr DPF FAP cząstek stałych.

Damy Twojemu filtrowi nowe życie!

Regenerujemy filtry DPF i FAP oraz katalizatory DOC i SCR z samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i maszyn wszystkich marek.

Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF FAP to usługa, którą świadczymy dla wszystkich samochodów takich producentów jak:

Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Lancia, Land Rover, Opel, Peugeot, Porsche, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, Volkswagen, Volvo

Jako autoryzowany serwis samochodowy mamy również warsztat samochodowy, gdzie naprawa samochodów, diagnostyka komputerowa, dynamiczna wymiana oleju, chip tuning, elektronika samochodowa, wymiana świec żarowych, sprawdzanie przebiegu liczników samochodowych czy naprawa układu wydechowego to dla nas nie kłopot.

Kraków regeneracja?

Rozwiążemy każdy kłopot samochodowy. Auto dostanie nowe życie! Nie jeździj w trybie awaryjny. Filtrem DPF od razu się zaopiekujemy, gdy dotrze Twój DPF. 24 godziny na dobę!

  Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych.

  Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów Vw Audi Seat Skoda ul. Kolonia 19, 43-430 Skoczów, PL ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Regeneracja DPF Kraków

  Mieszkasz w innym mieście? Sprawdź, w których miastach również można zregenerować DPF:

  [page-generator-pro-related-links limit=”2″]

  [page-generator-pro-related-links limit=”2″]

  Ostatnia aktualizacja

  Call Now Button