Regeneracja filtra DPF Warszawa

Regeneracja filtra DPF Warszawa

Zregeneruj filtr cząstek stałych (DPF) w Warszawie zamiast wymieniać lub usuwać!

Regeneracja DPF Warszawa

Masz problemy z filtrem DPF cząstek stałych lub katalizatorem?

Filtr DPF nie jednemu podniósł ciśnienie. Czy przypadkiem nie zastanawiałeś się na czym polega regeneracja filtrów DPF, FAP i czy usuwanie DPF jest dobre? Czyszczenie DPF to wciąż najlepsze wyjście z sytuacji rozwiązanie na rynku. W celu zapewnienia pełnej mocy samochodu, regeneracja filtra lub użycie podobnych technologii musi zostać wykonane. Dzięki temu samochody osobowe nie tylko z silnikiem diesla mogą wrócić na nasze polskie drogi. Usuwanie filtra nie jest rozwiązaniem. Czyszczenie filtrów DPF ma wiele zalet.

– BARDZO DOBRZE, ŻE NA NAS TRAFIŁEŚ –

pochodzimy ze Skoczowa, ale sprawdzamy i skutecznie naprawiamy takie usterki w Warszawie.

Usługi regeneracji filtrów FAP DPF to nasza specjalność.

Jeśli Twój samochód stracił moc

NIE ZWLEKAJ – WYŚLIJ SWÓJ DPF

ZAPAMIĘTAJ

Zapchanego filtra cząstek stałych nie musisz wymieniać na nowy, który jest warty kilka tysięcy złoty, ani usuwać jak twierdzi wielu specjalistów. Twierdzą oni, że jeśli filtr cząstek stałych jest zapchany trzeba go wymienić na nowy, który kosztuje bardzo dużo. To kłamstwo!

Usuwanie filtrów jest nielegalne!

Wszystkie odnawianie polegające na wypalaniu zawartości filtra są nieefektywne – ponieważ wypala się tylko sadzę. Nie ma sposobu, żeby usunąć zalegającego tam popiołu.

Jedynym skutecznym oraz legalnym, jak i również najtańszym sposobem naprawy zapchanego filtra, to jego regeneracja.

Naprawa filtrów DPF polega na oczyszczeniu filtra DPF FAP lub katalizatora z zalegającego w nim popiołu.

Czyszczenie filtra cząstek stałych FAP przeprowadzamy w specjalistycznym, najnowocześniejszym technologicznie urządzeniu FF Solution, produkcji Szwajcarskiej.

Zautomatyzowany etap kilkukrotnego przepłukania (w obu kierunkach) wodą o właściwie dostosowanej temperaturze i ciśnieniu, z dodanymi specjalnie do tego wyprodukowanych biodegradowalnych środków chemicznych gwarantuje kompletne usunięcie zbędnych osadów PM10 oraz popiołu, resztek oleju i ceru i jest całkowicie bezpieczny dla filtra oraz ekonomiczne.

Regenracja filtra cząstek stałych Warszawa

Monolit DPF pozostaje na swoim miejscu .

Nie przecinamy oraz nie spawamy obudowy filtra. Nie poddajemyTwojego filtra na bezpośrednie działanie skrajnie wysokich temperatur.

Naprawa z zastosowaniem tej specjalnej opatentowanej techniki, reaktywuje w 98% parametry i właściwości nowego DPF.

Czyszczenie DPF da się wykonać kompleksowo wraz z diagnostyką, demontażem i montażem filtra w samochodzie oraz programowaniem parametrów po regeneracji filtra.

Pomimo tego, że jesteś z Warszawy, wyślij nam do czyszczenia zdemontowany DPF.

W ciągu jednego dnia odeślemy zregenerowany, gotowy do montażu filtr DPF.

Regeneracja zapewnia gruntowne usunięcie osadów PM10 oraz popiołu, resztek oleju i ceru z filtra DPF.

Nie usuwaj filtra cząstek stałych ze swojego samochodu!

Nie nadstawiaj karku na ryzyko wysokiej kary finansowej za usunięcie DPF!

Napisz i zamów wykonanie usługi lub wyślij do nas swój filtr DPF FAP cząstek stałych.

Damy Twojemu filtrowi nowe życie!

Regenerujemy filtry DPF i FAP oraz katalizatory DOC i SCR z samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i maszyn wszystkich marek.

Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF FAP jest usługą, którą świadczymy dla wszelkich samochodów takich producentów jak:

Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Lancia, Land Rover, Opel, Peugeot, Porsche, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, Volkswagen, Volvo

Jako autoryzowany serwis samochodowy mamy warsztat samochodowy, gdzie naprawa samochodów, diagnostyka komputerowa, dynamiczna wymiana oleju, chip tuning, elektronika samochodowa, wymiana świec żarowych, sprawdzanie przebiegu liczników samochodowych czy naprawa układu wydechowego to dla nas nie kłopot.

Warszawa regeneracja?

Rozgryziemy Twój kłopot samochodowy. Auto wróci do pełnej sprawności! Nie poruszaj się w trybie awaryjny. Filtrem DPF od razu się zaopiekujemy, gdy dojdzie Twój DPF. 24 godziny na dobę!

  Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych.

  Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów Vw Audi Seat Skoda ul. Kolonia 19, 43-430 Skoczów, PL ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Regeneracja DPF Warszawa

  Jesteś z innego miasta? Sprawdź, w których miastach również można zregenerować filtr cząsteczek stałych:

  [page-generator-pro-related-links limit=”2″]

  [page-generator-pro-related-links limit=”2″]

  Ostatnia aktualizacja

  Call Now Button