Regeneracja filtra DPF Katowice

Regeneracja filtra DPF Katowice

Zregeneruj filtr cząstek stałych (DPF) w Katowicach zamiast zmieniać na inny lub usuwać!

Regeneracja DPF Katowice

Masz kłopoty z filtrem DPF cząstek stałych lub katalizatorem?

Filtr DPF nie jednemu przysporzył już wiele problemów. Czy przypadkiem nie zastanawiałeś się na czym polega regeneracja filtrów DPF, FAP i czy usuwanie DPF jest dobre? Czyszczenie DPF to najlepsze rozwiązanie na rynku. W celu zapewnienia pełnej mocy auta, regeneracja filtra lub użycie podobnych technologii musi zostać zrobione. Dzięki temu samochody osobowe z dieselem mogą wrócić z powrotem na nasze polskie drogi. Usuwanie filtra nie jest wyjściem. Czyszczenie filtrów DPF ma wiele zalet.

– DOBRZE, ŻE NA NAS TRAFIŁEŚ –

nasz serwis jest w Skoczowie, ale sprawdzamy i skutecznie naprawiamy takie usterki w Katowicach.

Możemy się pochwalić, że usługi regeneracji filtrów FAP DPF to nasza specjalizacja.

Jeśli Twój samochód coraz częściej podejmuje próby wypalenia DPF podczas jazdy

NIE CZEKAJ – WYŚLIJ DO NAS SWÓJ DPF

PAMIĘTAJ

Zapchanego filtra cząstek stałych nie musisz wymieniać na nówkę, który kosztuje kilka tysięcy złoty, ani demontować jak twierdzi wielu ”specjalistów”. Mechanicy twierdzą, że jeśli filtr cząstek stałych jest zapchany musisz go zamienić na nowy, który kosztuje kilka tysięcy złotych. To nieprawda!

Za usunięcie filtrów możesz zostać ukarany!

Wszystkie naprawy polegające na wypalaniu zawartości filtra są nieskuteczne – ponieważ wypala się tylko sadzę. Nie ma sposobu, żeby usunąć zalegającego tam popiołu.

Jedynym skutecznym oraz zgodnym z prawem, a także najtańszym sposobem naprawy zapchanego filtra, to jego regeneracja.

Naprawa filtrów DPF opiera się na oczyszczeniu filtra DPF FAP lub katalizatora z zalegającego w nim popiołu.

Czyszczenie filtra cząstek stałych FAP przeprowadzamy w specjalistycznym, najnowocześniejszym technologicznie urządzeniu FF Solution, wyprodukowanym w Szwajcarii.

Zautomatyzowany proces parokrotnego przepłukania (w obu kierunkach) wodą o należycie dopasowanej temperaturze i ciśnieniu, z dodanymi specjalnych biodegradowalnych środków chemicznych gwarantuje całkowite usunięcie osadów PM10 oraz popiołu, pozostałości oleju i ceru i jest w 100% bezpieczny dla filtra i dla środowiska.

Regenracja filtra cząstek stałych Katowice

Monolit DPF nie zmienia swojego położenia.

Nie przecinamy oraz nie spawamy osłony filtra. Nie poddajemyTwojego filtra na bezpośrednie działanie skrajnie wysokich temperatur.

Naprawa z wykorzystaniem nietuzinkowej opatentowanej metody, reaktywuje w 98% parametry i właściwości nowego DPF.

Czyszczenie DPF da się wykonać kompleksowo wraz z diagnostyką, demontażem i instalacją filtra wTwoim samochodzie oraz programowaniem parametrów po regeneracji filtra.

Mimo tego, że jesteś z Katowic, wyślij nam do czyszczenia zdemontowany DPF.

W ciągu jednej doby zwrócimy zregenerowany, gotowy do montażu filtr DPF.

Regeneracja gwarantuje całkowite usunięcie osadów PM10 oraz popiołu, resztek oleju i ceru z filtra DPF.

Nie usuwaj filtra cząstek stałych w swoim samochodzie!

Nie nadstawiaj karku na ryzyko wysokiej kary finansowej za usunięcie DPF!

Napisz i zamów wykonanie usługi lub wyślij do nas swój filtr DPF FAP cząstek stałych.

Przywrócimy Twój filtr cząstek stałych do życia !

Regenerujemy filtry DPF i FAP oraz katalizatory DOC i SCR z samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i maszyn wszystkich marek.

Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF FAP to usługa, którą świadczymy dla wszelkich samochodów takich producentów jak:

Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Lancia, Land Rover, Opel, Peugeot, Porsche, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, Volkswagen, Volvo

Jako autoryzowany serwis samochodowy w naszym budynku znajduje się również warsztat samochodowy, gdzie naprawa samochodów, diagnostyka komputerowa, dynamiczna wymiana oleju, chip tuning, elektronika samochodowa, wymiana świec żarowych, sprawdzanie przebiegu liczników samochodowych czy naprawa układu wydechowego to dla nas nie problem.

Katowice regeneracja?

Rozwiążemy każdy problem samochodowy. Auto dostanie nowe życie! Nie poruszaj się w trybie awaryjny. Filtrem DPF od razu się zaopiekujemy, gdy dojdzie Twój DPF. 24 godziny na dobę!

  Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych.

  Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów Vw Audi Seat Skoda ul. Kolonia 19, 43-430 Skoczów, PL ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Regeneracja DPF Katowice

  Jesteś z innego miasta? Sprawdź, w których miastach również można zregenerować DPF:

  [page-generator-pro-related-links limit=”2″]

  [page-generator-pro-related-links limit=”2″]

  Ostatnia aktualizacja

  Call Now Button