Regeneracja filtra DPF Gdańsk

Regeneracja filtra DPF Gdańsk

Zregeneruj filtr cząstek stałych (DPF) w Gdańsku zamiast wymieniać lub usuwać!

Regeneracja DPF Gdańsk

Masz kłopoty z filtrem DPF cząstek stałych lub katalizatorem?

Filtr DPF nie jednemu podniósł ciśnienie. Czy przypadkiem nie zastanawiasz się na czym polega regeneracja filtrów DPF, FAP i czy usuwanie DPF jest właściwe? Czyszczenie DPF to wciąż najlepsze rozwiązanie na rynku. W celu zapewnienia pełnej mocy auta, regeneracja filtra lub użycie podobnych technologii musi zostać kolokwialnie mówiąc zrobione. Dzięki temu samochody osobowe z silnikiem diesel mogą wrócić na polskie drogi. Usuwanie filtra jest najgorszym możliwym wyjściem. Czyszczenie filtrów DPF przynosi znacznie większe korzyści.

– DOBRZE, ŻE NA NAS TRAFIŁEŚ –

pochodzimy ze Skoczowa, ale diagnozujemy i skutecznie naprawiamy takie usterki w Gdańsku.

Możemy się pochwalić, że usługi regeneracji filtrów FAP DPF to nasza specjalność.

Jeśli Twój samochód coraz częściej podejmuje próby wypalenia DPF podczas jazdy

NIE CZEKAJ – WYŚLIJ SWÓJ FILTR DPF

ZAPAMIĘTAJ

Zapchanego filtra cząstek stałych nie trzeba zmieniać na nowy, który kosztuje kilka tysięcy złoty, ani demontować jak twierdzi wielu “mechaników”. Mechanicy twierdzą, że jeśli filtr cząstek stałych jest zapchany trzeba go wymienić na nowy, który kosztuje kilka tysięcy złotych. To kłamstwo!

Za usunięcie filtrów możesz zostać ukarany!

Wszelkie regeneracje polegające na wypalaniu zawartości filtra są nieskuteczne – ponieważ wypala się wyłącznie sadzę. Nie ma sposobu, żeby spalić zalegającego tam popiołu.

Jedynym skutecznym oraz zgodnym z prawem, a także najtańszą możliwością naprawy zapchanego filtra, jest jego regeneracja.

Naprawa filtrów DPF opiera się na oczyszczeniu filtra DPF FAP lub katalizatora z zalegającego w nim popiołu.

Czyszczenie filtra cząstek stałych FAP wykonujemy w specjalistycznym, najnowocześniejszym technologicznie urządzeniu FF Solution, wyprodukowanym w Szwajcarii.

Zautomatyzowany proces kilkukrotnego przepłukania (w obu kierunkach) wodą o stosownie dobranej temperaturze i ciśnieniu, z dodanymi specjalnych biodegradowalnych środków chemicznych zapewnia kompletne usunięcie zbędnych osadów PM10 oraz popiołu, resztek oleju i ceru i jest całkowicie bezpieczny dla filtra oraz ekonomiczne.

Regenracja filtra cząstek stałych Gdańsk

Monolit DPF pozostaje na swoim miejscu .

Nie przecinamy oraz nie spawamy obudowy filtra. Nie poddajemyTwojego filtra na działanie skrajnie wysokich temperatur.

Regeneracja z zastosowaniem nietuzinkowej opatentowanej techniki, reaktywuje w 98% parametry i właściwości nowego DPF.

Czyszczenie DPF możemy przeprowadzić kompleksowo wraz z diagnostyką, demontażem i instalacją filtra w samochodzie oraz ponownym zaprogramowaniem jego parametrów po regeneracji filtra.

Mimo tego, że jesteś z Gdańska, wyślij nam do czyszczenia zdemontowany DPF.

W ciągu jednego dnia zwrócimy zregenerowany, gotowy do montażu filtr DPF.

Regeneracja zapewnia całkowite usunięcie osadów PM10 oraz popiołu, resztek oleju i ceru z filtra DPF.

Nie usuwaj filtra cząstek stałych w swoim samochodzie!

Nie nadstawiaj karku na ryzyko wysokiej kary finansowej za usunięcie DPF!

Zadzwoń i umów się na wykonanie usługi lub wyślij do nas swój filtr DPF FAP cząstek stałych.

Damy Twojemu filtrowi nowe życie!

Regenerujemy filtry DPF i FAP oraz katalizatory DOC i SCR z samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i maszyn wszystkich marek.

Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF FAP jest usługą, którą świadczymy dla wszelkich samochodów takich producentów jak:

Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Lancia, Land Rover, Opel, Peugeot, Porsche, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Suzuki, Volkswagen, Volvo

Jako autoryzowany serwis samochodowy w naszym budynku znajduje się również warsztat samochodowy, gdzie naprawa samochodów, diagnostyka komputerowa, dynamiczna wymiana oleju, chip tuning, elektronika samochodowa, wymiana świec żarowych, sprawdzanie przebiegu liczników samochodowych czy naprawa układu wydechowego to dla nas nie kłopot.

Gdańsk regeneracja?

Rozwiążemy każdy problem samochodowy. Auto dostanie nowe życie! Nie poruszaj się w trybie awaryjny. Filtrem DPF zajmiemy się od razu, gdy dotrze do nas Twój DPF. 24 godziny na dobę!

  Zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych.

  Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów Vw Audi Seat Skoda ul. Kolonia 19, 43-430 Skoczów, PL ("Podmiot"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Podmiot w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Podmiot (b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Szczegóły w Polityce Prywatności.

  Regeneracja DPF Gdańsk

  Mieszkasz w innym mieście? Sprawdź, w których miastach również można zregenerować filtr cząsteczek stałych:

  [page-generator-pro-related-links limit=”2″]

  [page-generator-pro-related-links limit=”2″]

  Ostatnia aktualizacja

  Call Now Button